https://yups.pl/product-pol-20099-Czarny-komplet-dresowy-z-weluru-Yups.html

Czy warto zakupić czarny komplet dresowy z weluru?

Nie ulega wątpliwości, że dres welurowy powinien znaleźć się w każdej kobiecej garderobie. Dres damski wykonany z weluru jest niezwykle komfortowy i wygodny. Ponadto dzięki niezobowiązującemu wyglądowi oraz delikatnemu połyskowi można go zestawiać z codziennymi i bardziej eleganckimi stylizacjami. Zatem warto zakupić dres welurowy, który sprawdzić się na każdą okazję.

Welur – co to za materiał?

Współcześnie welur to materiał produkowany z bawełny lub dzianej tkaniny fakturą przypominającą aksamit bądź welwet. Materiał ten wyróżnia się wyjątkowym meszkiem o pięknym i delikatnym połysku. Przez bardzo długi czas większość osób welur uważano za materiał przeznaczony tylko dla wyższych sfer oraz eksluzywny, tym samym zaczęto rezygnować z welurowych tkanin. Jednak od kliku lat welur znów stał się modny i znalazł szerokie zastosowanie, np. jako tapicerka na meblach, czy w dekoracji wnętrz.

https://yups.pl/product-pol-20099-Czarny-komplet-dresowy-z-weluru-Yups.html

Dres welurowy – czy warto kupić?

Niewątpliwie dres welurowy to ubiór, który staje się coraz bardziej popularny pośród kobiet. Dres ten zapewnia komfort oraz swobodę ruchu. Poza tym ten strój sportowy to doskonałe połączenie estetyki i wygody. Kobiety dres z weluru mogą zakładać zarówno do casulowych stylizacji, jak i na formalne spotkania. Czarny komplet dresowy z weluru rewelacyjnie sprawdzi się właśnie na eleganckie uroczystości. Warto zaznaczyć, że czarny dres welurowy damski panie mogą założyć o każdej porze roku. W jesienne i chłodniejsze wieczory będzie ogrzewał nasze ciało, a podczas lata bluzę dresową z weluru można wykorzystać jako okrycie wierzchnie. Inne zalety czarnego dresu z weluru:

  • uniwersalność – czarny dres z weluru będzie pasował do każdej stylizacji.
  • dostępny w wielu wariantach.
  • łatwy w pielęgnacji.