joggery moro sport

Joggery moro – jak wygoda i moda jednak idą razem w parze

Odwiecznym dylematem wielu osób jest pogodzenie komfortu i ładnego wyglądu stylizacji. Przylegające rurki krępują ruchy, a sukienki i spódniczki bywają z kolei kłopotliwe. Idealnym rozwiązaniem są jednak spodnie o szerszym kroju, które z wielkim przytupem wróciły ostatnio do mody i łask licznych influencerów, doceniających ich uniwersalność i bardzo dobre komponowanie się w streetwearowe, młodzieżowe stylizacje. Wśród takich modeli spodni znajdują się joggery, występujące w różnych kolorach i wzorach, w tym w bardzo popularnym moro, dostępne zarówno dla mężczyzn i kobiet.

Atuty joggerów moro

Joggery moro sport to model spodni o wielu zaletach. Między innymi:

  • Są bardzo wygodne i nie krępują ruchów, z powodzeniem godzą komfort noszenia z modnym krojem.
  • Do ich wygody dodają często występujące, liczne i dość szerokie kieszenie.
  • Krój takich spodni przykuwa oko i doskonale sprawdza się w niejednej stylizacji, szczególnie w stylu młodzieżowym, choć nie tylko.
  • W łatwy sposób można stworzyć z ich pomocą wygodny i jednocześnie efektowny strój.

Joggery moro – z czym nosić? 

Spodnie typu joggery, niezależnie od wzoru, można nosić na wiele różnych okazji, w zależności od tego z czym je zestawimy. Poniżej prezentujemy parę wskazówek i rad, dotyczących noszenia tego modelu spodni.:

  • Joggery doskonale uzupełniają się w stylizacji z butami typu sneakersy, najlepiej takie na grubszej podeszwie. Tego typu but wyszczupli optycznie uda, z kolei te na płaskiej mogą w połączeniu z joggerami we wręcz niekorzystny sposób zniekształcić sylwetkę.
  • Ten model spodni doskonale komponuje się również z różnego rodzaju crop topami i innymi obcisłymi bluzkami, które z luźniejszymi joggerami tworzą zbalansowaną stylizację, korzystnie wpływającą na całokształt wyglądu sylwetki.
  • Joggery w połączeniu z na przykład crop topem i luźną marynarką mogą też z powodzeniem stworzyć bardziej elegancki, a jednocześnie wciąż wygodny look.