pitbull sklep

Pitbull sklep

Armando Christian Pérez, znany społeczności hip hopowej jako Pitbull, przyszedł na świat w Miami 15 stycznia 1981 roku. To utalentowany amerykański wokalista, raper kubańskiego pochodzenia, a także utalentowany autor tekstów, producent muzyczny i twórca remixów.

Jego muzyczna podróż rozpoczęła się od małych gościnnych występów na albumie „Kings of Crunk” Lil Jona w 2002 roku. Potem nadszedł moment, kiedy w 2004 roku wypuścił swój pierwszy album studyjny o tytule „M.I.A.M.I.” (co można przetłumaczyć jako „Pieniądze to poważny temat”), wydany przez TVT Records. Kolejne lata przyniosły nam dwa kolejne albumy Pitbulla w 2006 i 2007 roku, „El Mariel” i „The Boatlift”. Ale prawdziwy przełom nadszedł w 2009 roku, gdy ukazało się czwarte dzieło artysty, „Rebelution.

Sukces „Rebelution” skłonił Pitbulla do podpisania kontraktu z wytwórnią Polo Grounds Music i założenia własnej wytwórni płytowej, Mr. 305 Inc. Jego muzyka stała się rozpoznawalna na całym świecie, a sprzedaż jego singli i albumów cyfrowych przekroczyła 7,5 miliona kopii.

W 2005 roku wspólnie z Seanem „Diddym” Combsem założył wytwórnię Bad Boy Latino, która jest częścią Bad Boy Records. Ta wytwórnia specjalizuje się w gatunkach takich jak latin soul, latin hip-hop i muzyka tropikalna. Siedziba Bad Boy Latino znajduje się w Miami i Nowym Jorku, a Pitbull jest nie tylko współzałożycielem, ale także odpowiedzialny za działania artystyczne i repertuarowe.

A dlaczego Ci o nim piszemy? Cóż, odpowiedź na to pytanie jest bardzo prosta: gadżety nawiązujące do Pitbulla można kupić w naszym sklepie internetowym! Miłych zakupów!