naszyjnik z imieniem

Spersonalizowany prezent – naszyjnik z imieniem

Czy istnieje prezent doskonały dla kobiety? Tak! Idealnym prezentem dla każdej kobiety jest biżuteria! Nie ma kobiet, które nie kochałyby świecidełek. Nie ważne ile par kolczyków ma już kobieta, ile posiada naszyjników w swojej szkatułce i ile pierścionków posiada w swojej kolekcji. Biżuteria jest prezentem, który zawsze cieszy. Wybierając biżuterię na prezent warto pokusić się o spersonalizowaną biżuterię w postaci na przykład naszyjnika z imieniem. 

Naszyjnik z imieniem – jak to wygląda?

Naszyjniki z imieniem mają zazwyczaj bardzo prostą, wręcz minimalistyczną formę. Może właśnie za tą prostotę i formę, która pasuje do wszystkiego, kobiety tak je pokochały.  Naszyjnik z imieniem składa się z cieniutkiego łańcuszka, najczęściej jest to jeden ze splotów o nazwie pancerka oraz doczepionym do niego imieniem. Imię wycięte jest laserowo z cienkiej blaszki zarówno złotej, srebrnej, jak i stalowej. Są to naszyjniki, które nosi się  blisko przy szyi, z drobną regulacją. Najczęściej posiadają długość około 45 cm. Producenci biżuterii bardzo często oferują wykonywanie naszyjników z imieniem na zamówienie, co oznacza, że istnieje możliwość zamówienia łańcuszka z dowolnym imieniem. Oprócz tej możliwości w sklepach dostępne są naszyjniki z imieniem, które jest najczęściej spotykane. 

naszyjnik z imieniem

Spersonalizowany prezent w postaci naszyjnika z imieniem

Naszyjniki z imieniem są biżuterią, która nigdy nie wychodzi z mody i pasuje niemal do każdej stylizacji. Naszyjnik z imieniem można założyć zarówno do pracy, jak i na weekendowe szaleństwo. Jest to idealny prezent na urodziny, imieniny, ale i nie tylko. Spersonalizowany prezent w postaci łańcuszka daje możliwość obdarowania ukochanej osoby prezentem, który nie tylko ładnie wygląda i jest niemalże elementem must have do każdego ubioru, ale nosi także znamiona indywidualności i wysublimowanego stylu.